sterowanie jednostką

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest wyłącznony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: sterowanie jednostką

Re: sterowanie jednostką

Post przez rekuperatory.pl » piątek, 29 lis 2013, 14:28

Jak najbardziej: powinno się normalnie obsługiwać z poziomu centrali i przełączać między poszczególnymi biegami. Proszę temat zgłosić do naszego serwisu: http://www.rekuperatory.pl/serwis

Re: sterowanie jednostką

Post przez zenobiusz » piątek, 29 lis 2013, 10:57

No dobrze, ale ja mam jeszcze "stary typ" chociaż zakupiony w tym roku, i chciałbym wiedzieć, czy za pomocą sterownika w urządzeniu da się przełączyć je na wyższy poziom wentylacji, u mnie po włączeniu do sieci wyświetla się cyfra 1 i nic więcej, za pomocą strzałek nie mogę przełączyć na 2 lub 3 no chyba, że nie wiem jak to zrobić, dlatego właśnie pytam o to.

Re: sterowanie jednostką

Post przez rekuperatory.pl » piątek, 29 lis 2013, 10:06

Obecne rekuperatory AERIS 550 nie posiadają starego typu rozwiązania, tj. sterowania w samej centrali. Całe sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą sterownika. Może to być sterownik EASE lub panel dotykowy LUXE.
O szczegółową pomoc proszę zwrócić się do naszego serwisu: serwis@rekuperatory.pl lub telefon: 601 090 181

sterowanie jednostką

Post przez zenobiusz » środa, 27 lis 2013, 15:37

Dzień dobry, chciałem zapytać, czy da się sterować jednostką 550 luxe przy pomocy sterownika wbudowanego w urządzenie, nie mam jeszcze panelu sterowania dodatkowego, a chciałbym sprawdzić czy wszystko działa, konkretnie chcą przełączyć na wyższy bieg, ale nie wiem jak mam to zrobić, bo przy pomocy strzałek nie działa, a na wyświetlaczu pojawia się jedynka, pozdrawiam

Góra